Sołtysi o podziale Funduszu Integracyjnego

30 Marzec 2013
Krępa - 115,1 tys. zł

Sołtys Tadeusz Budrewicz:
- Ci co byli na zebraniu, zadecydowali. Jedynie kilka osób myślało inaczej o rozdysponowaniu środków z Funduszu Integracyjnego. Plac festynowy, który my nazywamy wioskowym, był zdecydowanie potrzebny. Uważam, że mieszkańcy skorzystali z okazji i to bardzo dobrze. Moim zdaniem, po co drzeć koszulę na trzy, skoro można w całości wsunąć ją do spodni. A takiego miejsca na organizację imprez brakowało i mam nadzieję, że już niedługo to się sprawdzi. Teraz czekamy na ruch ze strony miasta. Myślę, że jak poprawi się pogoda, to pojawi się np. projektant lub urbanista i pomoże zaplanować realny zakres robót.

(kg)

Artykuły powiązane: 

Sołtysi oceniają podział Funduszu Integracyjnego

- Czekaliśmy na remont świetlicy od 1998 r., ale nigdy nie było na to pieniędzy. Nie udało mi się to nawet, kiedy byłem radnym. Teraz czekamy na realizację tej inwestycji i trzymam kciuki, by wszystko się udało - mówi Piotr Przespolewski sołtys Zatonia.

Sołtysi oceniają podział Funduszu Integracyjnego – cz. 2

- Na sesji rady miasta mówi się, że branie pieniędzy z funduszu jest niemoralne, a ja mam przykre wrażenie, że to radni forsują swoje interesy, co było widoczne w czasie uchwalania dotacji dla Jan – komentuje sołtys Monika Turzańska.