Nowy Kisielin - idziesz na referendum 18 maja? Jak zagłosujesz?

26 Kwiecień 2014
Marek Górzny z Nowego Kisielina: - Oczywiście, że pójdę zagłosować, żona na pewno też. Osobiście wątpię w spełnienie dość łatwo składanych obietnic. Mimo to nadal jestem otwarty na argumenty i konkrety.

Florian Doliński z Nowego Kisielina:
- Moja rodzina, a jest nas siedmioro, pójdzie na referendum. Nie wiem, jak zagłosuję. Moi dwaj synowie idą do Zielonej Góry. Ja chcę tu zostać i chyba tak zagłosuję.

Wanda Świdwa z Nowego Kisielina:
- Dla mnie to ważna sprawa. Dobrze, że referendum odbędzie się w czerwcowym terminie. Jestem za połączeniem z miastem i uważam, że to bardzo ważny temat, na czasie.

Anna Tołoczko z Nowego Kisielina:
- Na referendum pójdziemy całą rodziną. Chociaż nadal się zastanawiamy jak zagłosować. Za Zieloną Górą przemawia wiele, np. Karta Rodziny, to są konkretne działania.

Krystyna Ludwiczak z Nowego Kisielina:
- Ja prawdopodobnie nie pójdę na referendum, bo mam w tym terminie operację kolana, ale mąż na pewno pójdzie, bo lepiej szybciej załatwić sprawę i jej nie przeciągać. Osobiście jestem za połączeniem i mówię to głośno.

Krystyna Ptaszek z Nowego Kisielina:
- Trudno mi powiedzieć, czy pójdę na referendum. Często wyjeżdżam. Ja, jeśli będę na miejscu, to prawdopodobnie pójdę zagłosować, chociaż jeszcze nie mam zdania jak.