Z basenu skorzystały już 2 mln osób

20 Listopad 2014
Łukasz Lechowicz z Zielonej Góry, to dwumilionowy klient Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Sulechowskiej. To rewelacyjny wynik, jak na obiekt działający od czterech lat.

W ubiegłym tygodniu basen w CRS odwiedził dwumilionowy klient. Szczęśliwiec wraz z dziećmi pojawił się w czwartek, w urzędzie miasta, by odebrać pamiątkowy certyfikat. Zielonogórzanin, Łukasz Lechowicz, oprócz nagród otrzymał również karnet o wartości 500 zł. Jak zapewnił, bardzo mu się przyda, bo jego rodzina regularnie korzysta z basenu.

-  Chodzimy na basen regularnie. Pamiętam, jak na samym początku staliśmy w długich kolejkach. Po wprowadzeniu miejskiej karty ZGranej Rodziny, zaczęliśmy korzystać z basenu jeszcze częściej. Przedtem płaciliśmy około 40 zł., teraz wydajemy 4 zł – tłumaczył nagrodzony.

Jego syn, 13 letni Kacper, chętnie korzysta z basenu.- Często z kolegami chodzę popływać i odpocząć po treningu. Gram w piłkę w klubie UKP. Przy okazji pozdrawiam swojego fantastycznego trenera Daniela Szałęgę, który zmagał się z ciężką chorobą. Swoim rówieśnikom gorąco polecam basen, bo nie jest tam nudno – przekonywał Kacper.

Z dwumilionowego gościa basenu cieszył się przede wszystkim gospodarz CRS.

- To rewelacyjny wynik. Podam tylko pierwszy z brzegu przykład. Dzisiaj rano, już od szóstej, na basenie przebywało kilkanaście osób. W ciągu dnia z obiektu korzysta średnio ok. 1.300 osób  - wyjaśniał Robert Jagiełowicz, dyrektor MOSiR.

- Basen w czwartki i piątki jest oblegany przez osoby po 50. Często w tych dniach młodsi klienci rzadziej przychodzą, wiedząc, że w tym czasie będą dominowali seniorzy - z wysokiej frekwencji cieszyła się również wiceprezydent Zielonej Góry Wioleta Haręźlak.

(kg)