Wybierz wzór nowej karty ZGrana Rodzina

30 Listopad 2014
Po 31 grudnia, ważność karty ZGranej Rodziny automatycznie przedłuży się na kolejny rok. Ale tylko do 10 grudnia zdecydujemy, jak nasz nowy plastik ma wyglądać.

Do 10 grudnia zielonogórzanie mogą wybrać wzór graficzny karty ZGranej Rodziny dla siebie i dzieci (przypomnijmy, że od 1 września swoją kartę może mieć już każde dziecko, nawet najmłodsze). Karty ważne są do końca grudnia br., potem uczestnictwo w programie zostaje automatycznie przedłużone do końca 2015 r. Natomiast sami możemy wybrać wzór graficzny nowej karty: elektronicznie, telefonicznie lub osobiście - w biurze programu w ratuszu, w punkcie informacyjnym programu w urzędzie miasta i CRS.

Jeśli ktoś nie skorzysta z tej możliwości, nie ma problemu. Po 10 grudnia, wszystkim uprawnionym, wzór zostanie wybrany losowo, a nowe karty zostaną wysłane pocztą na wskazany adres. Informacji udzielą pracownicy programu ZGrana Rodzina, biuro znajduje się w ratuszu, tel. 68 320 06 30. Godziny otwarcia: poniedziałek i środa od 13.00 do 17.00, wtorek, czwartek i piątek od 9.00 do 13.00.

(dsp)