Pluskanie na basenie? Lepsze niż śnieżki!

20 Styczeń 2013
- A balon jest najlepszy! - twierdzą trzy przyjaciółki: Ewa, Agnieszka i Weronika. I zachęcają inne dzieci, by skorzystały z atrakcji basenu CRS. Tym bardziej, że w ferie dwie godziny kąpieli kosztują tylko złotówkę.

Basen podczas ferii przeżywa oblężenie! Bo chyba nikogo nie trzeba namawiać na szaloną zabawę w wodzie. Ale jeśli jest jeszcze ktoś niezdecydowany, to niech spojrzy na zdjęcia, jak bawiły się nasze zaprzyjaźnione jedenastolatki. Śmiechy, piski i mnóstwo świetnej zabawy – to wszystko gwarantowane!

Dla Ewy Iwanowskiej, uczennicy Zespołu Edukacyjnego nr 1 basen jest ulubioną atrakcją w mieście. Tuż za nim uplasowały się seanse kinowe w Cinema City, mecze koszykówki w hali CRS i wizyty na lodowisku. Z Agnieszką Andrzejewską i Weroniką Bruczyńską, uczennicami Szkoły Podstawowej nr 7 umówiła się na basenie, by wspólnie poszaleć na zjeżdżalniach, poskakać na balonie, spróbować sił na skałce wspinaczkowej i poleniuchować w jaccuzi.

Jak zwykle przy takich okazjach, w drodze na basen obmyślały jak przechytrzyć ratowników, by dostać się na najwyższą zjeżdżalnię w Polsce, która – przypomnijmy – jest dopuszczona dla dzieci od 12 lat. Dziewczyny urodziły się w 2001 r., więc – jak podkreślają – rocznikowo mają już 12 lat, choć jeszcze nie skończyły. Na dodatek wszystkie świetnie pływają. Poprzestały jednak na „przepisowych” zjeżdżalniach dla dzieci od 7 lat... Wodnym szaleństwom nie było końca!

Jest okazja, żeby osobiście przekonać się, jak świetna jest zabawa w wodzie! Do końca ferii za dwie godziny kąpieli dzieci i młodzież (do 18 lat) zapłacą 1 zł. Wystarczy przyjść do CRS z kuponem wyciętym z „Łącznika” .

(mi)

wybierz swoje
Barcikowice sołtys Franciszek Kosidło Franciszek Kosidło
Drzonków sołtys Renata Woźniak Renata Woźniak
Jany i Stożne sołtys Monika Turzańska Monika Turzańska
Jargoniewice sołtys Elżbieta Świercz Elżbieta Świercz
Jeleniów sołtys Wojciech Bortnowski Wojciech Bortnowski
Kiełpin sołtys Aneta Walczak Aneta Walczak
Krępa sołtys Janusz Sikora Janusz Sikora
Łężyca sołtys Jolanta Rabęda Jolanta Rabęda
Ługowo sołtys Agnieszka Głuska Agnieszka Głuska
Nowy Kisielin sołtys Andrzej Zalewski Andrzej Zalewski
Ochla sołtys Aleksander Kosowicz Aleksander Kosowicz
Przylep sołtys Mieczysław Momot Mieczysław Momot
Racula sołtys Mirosława Jabłonka Mirosława Jabłonka
Stary Kisielin sołtys Krystyna Koperska Krystyna Koperska
Sucha sołtys Ireneusz Rypson Ireneusz Rypson
Zatonie i Marzęcin sołtys Krzysztof Sadecki Krzysztof Sadecki
Zawada sołtys Jan Smoter Jan Smoter
Zielona Góra prezydent Janusz Kubicki Janusz Kubicki