SONDA. O rewitalizację parku pytamy mieszkańców Ochli

5 Kwiecień 2013
Danuta Lis: - Od urodzenia przychodziłam do parku. Jako dzieci bawiliśmy się także w pałacu. Z takiego przeznaczenia pieniędzy skorzysta więcej osób. Jak modernizacja parku stanie się faktem, trzeba będzie zadbać o to miejsce. Tutaj, na spacery, przychodzą rodziny z dziećmi. Nie będę zatem przychodziła tu z pieskiem.

Andrzej Nowak:
- Wszystkich się nie zadowoli. Zawsze znajdą się osoby, którym to nie pasuje. Byłem na tym zebraniu i głosowałem za renowacją parku. Wydaje mi się, że nie było nic mądrzejszego. Festyny są organizowane w tym miejscu i trzeba przyznać, że wychodzą całkiem, całkiem. To miejsce żyje – podkreśla Andrzej Nowak.

Jan Bowanko:
- W tym miejscu odbywa się wiele imprez. Mam z nimi dość miłe wspomnienia. To, co wioska zyska na modernizacji, jest nie do przecenienia. Robimy teraz świetlicę i oprócz niej, moim zdaniem, to druga ważna inwestycja dla naszej społeczności. Mam takie poczucie, że te pieniądze nie zostaną wyrzucone w błoto.

Bożena Moryson:
- Pieniądze z miasta nie pójdą na marne. Warto jeszcze pomyśleć o jakimś miejscu dla młodzieży by młodzież nie wystawała za sklepami. Chwalę sobie organizację imprez w tym miejscu, ale wierzę, że będzie zdecydowanie lepiej. Wyczyścić, wysprzątać, dodać oświetlenie i będzie naprawdę super.

(kg)