Ochla. Eksplozja kolorów na kąpielisku!

19 Maj 2023
Zjeżdżalnie widać z daleka! Budowa kompleksu wodnych atrakcji w Ochli to jedna z najważniejszych inwestycji, które są obecnie prowadzone w Zielonej Górze. Prace są już w zaawansowanym stadium, przybywają kolejne elementy nowego miejsca na rekreacyjnej mapie miasta.

- Każdy, kto w pobliżu przejeżdża, widzi postęp robót. Kolorowe zjeżdżalnie robią wrażenie. Tego typu atrakcje cieszą się największym zainteresowaniem najmłodszych. Jestem przekonany, że będzie to najlepszy kompleks basenów otwartych w województwie lubuskim. To kolejny krok do tego, aby nasze kochane miasto było jeszcze piękniejsze - cieszy się prezydent Janusz Kubicki.

Zielonogórzanie będą się cieszyć zakręconymi zjeżdżalniami i nowym basenem o powierzchni ok. 2 tys. mkw., ale też sztuczną wyspą na palach, plażami - piaszczystą i trawiastą, nowymi boiskami m.in. do siatkówki, strefą chillout’u z miejscem na grilla i gastronomią, wodnym zakątkiem dla maluchów i pięknie odnowioną zielenią. Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Exalo Drilling.

(md)