Na Walentego śpiew i pływanie

14 luty 2013
Dla zakochanych, ale nie tylko, szykują się 14 lutego rozmaite atrakcje.

Przygotowała je m.in. biblioteka wojewódzka.  W czwartek, w Dniu Zakochanych, w mediatece Szklana Pułapka o 17.00 wspólne czytanie książeczki „Zakochani” oraz warsztaty plastyczne dla dzieci. Dla dorosłych, w Klubie Pro Libris o 18.00 - Walentynkowy Czwartek Lubuski - spotkanie z Alfredem Siateckim, prozaikiem, publicystą, reportażystą, autorem słuchowisk.

MOSiR zaprasza na walentynki na basenie CRS. Dla każdej pary, która przyniesie14 lutego wspólne zdjęcie na tle CRS i pozostawi je w kasie - dwie godziny kąpieli za 12 zł. Powyżej 2 godzin naliczana jest opłata 30 gr za minutę od osoby. Informacje na www.parkwodny.zgora.pl oraz pod nr tel. 68 412 50 00.

Z kolei Zielonogórski Ośrodek Kultury przygotował na 14 lutego „Najpiękniejsze arie z miłością w tle” - walentynkowy koncert solistów operowych w urodziny Anny German. Początek o 19.00 w Hydro(za)gadce. Soliści: Agnieszka Adamczak, Mikołaj Adamczak, Marcin Hutek, fortepian : Mieszko Marcinkowski. Bilety po 10 zł w ZOK i godzinę przed koncertem.

„4 Róże dla Lucienne” zapraszają  na Walentynkowy Dancing z zespołem Cadillac. Chris Isaac, Aerosmith, Prince, Sting, Brian Adams, czyli wszystko co trzeba, żeby rozgrzać kobietę! Ten walentynkowy wieczór odbędzie się w zielonogórskim klubie „4 Róże dla Lucienne” 15 lutego 2013 (piątek) o godz.20.00.

(dsp)