Bieg Jeża - biegamy i pomagamy

6 Listopad 2014
W sobotę, 8 listopada, o 12.00 stań na starcie Biegu Jeża w Parku Tysiąclecia. Pomożesz małemu Piotrusiowi Górskiemu i zwierzakom ze schroniska.

– Piotruś walczy z ciężką chorobą, a jego rehabilitacja i leki są bardzo kosztowne - czytamy na stronie internetowej schroniska. - Jednym z jego marzeń jest opieka nad bezdomnym kotem. Pytany dlaczego akurat bezdomnym, odpowiada „Nie chcę, żeby był sam i smutny”. Nasza impreza udowadnia, że nie trzeba wybierać: albo pomoc zwierzakom, albo pomoc dzieciom. Wiadomo, że niosąc komuś szczęście, radość, dzieląc swoje możliwości - tak naprawdę się je mnoży.

Jak pomóc? Wystarczy w sobotę wziąć udział w trzykilometrowym biegu (dla dzieci trasa 200 m). Nie ma opłaty wpisowej. - Zamiast tego prosimy o przyniesienie karmy czy innych gadżetów potrzebnych w schronisku. Nagrodą w biegu jest satysfakcja i radość z niesionej pomocy - wyjaśniają organizatorzy. Będą jednak upominki za najciekawsze przebrania związane z tematyką biegu. Szczegóły: www.facebook.com/BiegJeza

(dsp)