Przybądź na sabat czarownic!

19 Maj 2017
Sobotni Sabat Miejskich Czarownic nie może się obyć bez urodzinowego tortu. Raculanki ponoć szykują iście „diabelskich” rozmiarów ciasto, słodkości starczy dla każdego!

Raculanki mają w sobie moc. Pokaz kobiecych możliwości i siły odbędzie się już w tę sobotę, 20 maja, w świetlicy wiejskiej. Początek o 16.00. - Zapraszamy na Sabat Miejskich Czarownic. Chcemy w ten sposób uświetnić szóstą rocznicę powstania Stowarzyszenia Kobiet „Raculanka”. I choć na nasze święto może przyjść każdy, nie będzie bowiem biletów, to najmilej będą widziane osoby z fantazją, o szczerym i radosnym usposobieniu – zachęca Anna Wierzbicka, szefowa stowarzyszenia.

Sabat Miejskich Czarownic nie może się obyć bez urodzinowego tortu. Raculanki ponoć szykują iście „diabelskich” rozmiarów ciasto, by starczyło dla każdego smakosza. A co dla ducha? – Atmosferę rozgrzeje występ chóru działającego przy „Raculance”, potem wyświetlimy amatorski film dokumentalny o historii stowarzyszenia, będzie też wystawa fotogramów powstających od niemal pierwszego dnia naszego istnienia – dodaje A. Wierzbicka. Imprezę współfinansuje budżet miasta.

(pm)