Kobiety są wspaniałe

6 Marzec 2024
Przed nami Weekend Wspaniałych Kobiet, czas pełen inspiracji, radości i wspólnego celebrowania siły oraz piękna kobiecej natury. To doskonała okazja do spędzenia chwil z ukochanymi przyjaciółkami, dzielenia się historiami i doświadczeniami, wspierania się i czerpania z energii kobiecej solidarności.

Stowarzyszenie Konkret i Fundacja My Aktywni na ten weekend szykują dwie wyjątkowe imprezy. Najpierw czeka nas Gala Kobiet Wspaniałych na zakończenie plebiscytu, jaki odbył się w lutym. Podczas uroczystości w sobotę, 9 marca, o 18.00 (aula UZ, ul. Podgórna) nagrody odbiorą panie, które zostały wyróżnione za to, co robią dla innych. Wieczór muzycznie uświetnią studenci i wykładowcy Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego pod kierunkiem prof. Marzanny Rudnickiej. Całe wydarzenie poprowadzi Sasza Żejmo.

Niedziela, 10 marca, to dzień celebracji na wesoło i z przymrużeniem oka podczas „Biegu w Szpilkach”, który ruszy spod ratusza o 12.00. Organizatorki liczą na kreatywność startujących kobiet i mężczyzn. Mile widziane są suknie, spódnice, wianki, luz i dystans do siebie!

- Dlatego, jeśli nie masz jeszcze planów na sobotę i niedzielę, zapraszamy! - mówią Lena Pilonis, Emilia Kondrad, Klaudia Baranowska, Aleksandra Majsnerowska i Paulina Bogucka.

Ważne, aby Weekend Wspaniałych Kobiet był spędzony w atmosferze wsparcia, szacunku i miłości. To doskonały moment, aby celebrować siebie i przyjaciółki, docenić swoją siłę i piękno, cieszyć się chwilą obecności i bliskości. Niech to będzie niezapomniany czas pełen niepowtarzalnych chwil, uśmiechu i radości. Niech pozwoli wzmacniać więzi, budować relacje i czerpać z nich siłę i pozytywną energię.

Zapisy na „Bieg w Szpilkach” na www.super-sport.com.pl. Na Galę Kobiet Wspaniałych na www.abilet.pl.

(lp)