Euro 2024. Kibicujemy razem!

12 Czerwiec 2024
Kochasz siatkówkę, czy pływanie? Kręci cię koszykówka, a może tenis ziemny? To Zielona Góra, więc pewnie uwielbiasz żużel? Niezależnie od tego, jakiej dyscyplinie sportowej kibicujemy na co dzień - od soboty wszyscy jesteśmy biało-czerwoni! 14 czerwca startuje Euro 2024. Kciuki za reprezentację Polski trzymają nie tylko fani piłki nożnej!

Nawet biało-zielono-żółte kolory żużlowego Falubazu musiały ustąpić bieli i czerwieni barw narodowych! A Motomysz z radością przyjęła propozycję zapozowania do grafiki, która znalazła się na niecodziennych koszulkach kibica.

Stroje są wyjątkowe, bo nie do takich barw przyzwyczajony jest fan zielonogórskiego żużla. Soczysta czerwień T-shirtów od razu spodobała się Borysowi i Ani. - Super! Motomysz kibicuje polskim piłkarzom. My też! - emocjonowały się dzieci. Do kompletu można dołożyć szalik w barwach narodowych, na którym oprócz orzełka jest też falubazowa myszka. Dla dorosłych też są stroje i gadżety, dzięki którym można wspierać piłkarzy na Euro 2024, pozostając jednocześnie sercem w Zielonej Górze.

Sport jednoczy fanów wszystkich dyscyplin. A gdy rywalizują biało-czerwoni, serca kibiców biją jednym rytmem!

Do boju, Polacy! Jesteśmy z Wami!

(dsp)