Zabierz mamę na święto do ogrodu

20 Maj 2022
BańkoUla zajmie się dziećmi, a mamy będą miały czas dla siebie. W niedzielę, 22 maja, Dzień Matki w Ogrodzie Botanicznym!

- Chcemy odciążyć mamy. Mają naprawdę dużo na głowie - mówi Paweł Wysocki, jeden z inicjatorów wydarzenia, który z ramienia miasta opiekuje się Ogrodem Botanicznym i minizoo. W tę niedzielę, 22 maja, w ogrodzie przy ul. Botanicznej 50a zaplanowano mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla całej rodziny.

- Sprawa jest prosta. BańkoUla zajmie się dziećmi, a mamy poplotkują, spotkają się ze stylistką i pod okiem ekspertki zrobią szczegółowy pomiar ciała. Później można wziąć udział w rodzinnych warsztatach pizzy - zaprasza P. Wysocki.

Co szykują organizatorzy z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Matki? W niedzielę bawimy się od 11.00 do 13.00. W programie m.in.: atrakcje dla mam z udziałem stylistki Kingi Borkowskiej (poznanie typów sylwetki, indywidualny dobór fasonów, stylu i kolorów), dbałość o zdrowie każdej mamy (pomiar urządzeniem Tanita z wykorzystaniem technologii BIA), warsztaty dla dzieci „Serce dla Mamy”, zabawy z BańkoUlą, rodzinne warsztaty pizzy (nauka kręcenia pizzy wraz z poczęstunkiem), impreza charytatywna dla Zuzi Milewskiej (kiermasz domowych ciast i rękodzieła, koło fortuny) - Fundacja Słoneczko - przy opiece Komitetu Społecznego dla Zuzi.

(red)