W sobotę zobacz mistrzów na parkiecie

14 Listopad 2014
W tę sobotę wybierz się na Rockboogie Poland 2014! W hali CRS zostaniesz ugoszczony akrobacjami zapierającymi dech w piersiach i dobrą muzyką.

O godz. 19.00 zaplanowano finał całodniowej imprezy o światowej randze. – To wyjątkowe wydarzenie! Goszczą u nas pary z całego globu! – nie kryje dumy Bartłomiej Kobylański ze Sportowego Klubu Tanecznego Mega Dance, organizator mistrzostw świata Rockboogie Poland 2014. W CRS zobaczymy trzy konkurencje: Mistrzostwa Świata w R’n’Rollu Akrobatycznym A-klasy, Puchar Świata Formacji Dziewcząt oraz Mistrzostwa Świata w Boogie Woogie. Mistrzowskiego tytułu w pierwszej z kategorii, wymagającej niemalże cyrkowych umiejętności, bronić będzie nasza złota para: Ania Miadzielec i Jacek Tarczyło. Podczas turnieju formacji dziewczęcych będziemy trzymać kciuki za nasze dwa zespoły – z Zielonej Góry i Przylepu. Bilety na abilet.pl i w dniu imprezy, na miejscu. Cena – od 10 zł.

Słodkim deserem, przygotowanym na sobotnią imprezę, będą mistrzostwa boogie woogie. Muzyka z lat 60. i poprzebierani tancerze tworzą radosne widowisko. Uwaga! Atmosfera zabawy może przenieść się z parkietu na widownię!

(dsp)

 

Artykuły powiązane: 

Przed nami mistrzostwa świata w CRS

- Układ ma być lekki, przyjemny, wykonany z uśmiechem na twarzy. A to trudna, sportowa dyscyplina. Mistrzowsko opanowana przez Anię Madzielec i Jacka Tarczyło - zapewnia Bartłomiej Kobylański. Naszą złotą parę możemy dopingować w sobotę, 15 listopada, w hali CRS.