Oto pierwsi ZGrani Zielonogórzanie 50+

26 Czerwiec 2014
- Ani przez moment nie wahaliśmy się, czy dołączyć do programu ZGrani Zielonogórzanie 50+ - przyznają Maria i Henryk Pustkowiakowie. Od czwartku są posiadaczami kart o numerach 1 i 2.

- Program dla nieco dojrzalszej grupy mieszkańców to dobry pomysł. Gdy przyjaciele powiedzieli nam o karcie, niezwłocznie wypełniliśmy z małżonką wnioski o jej wydanie. Teraz będziemy mogli korzystać z ciekawych ofert. Będzie taniej – mówi z zadowoleniem pan Henryk, nauczyciel w Zespole Szkól Elektronicznych i Samochodowych.

Henryk i Maria Pustkowiakowie otrzymali swoje karty (o numerach 1 i 2) w czwartek, podczas uroczystości w Hotelu Ruben.

Przypomnijmy, program ZGrani Zielonogórzanie 50+ skierowany jest do mieszkańców Zielonej Góry, którzy są w mieście zameldowani i ukończyli 50. rok życia. – Wystartowaliśmy 17 czerwca, a już wpłynęły dwa tysiące wniosków o wydanie kart – cieszy się wiceprezydent Wioleta Haręźlak. - Oferty przygotowane dla ich posiadaczy to nie tylko korzyści. To także propozycje na wspólne spędzanie czasu z wnukami.

Wśród pierwszych firm, które stały się partnerami programu są m.in. Centrum Medyczne Aldemed, pub Piekarnia Cichej Kobiety, Centrum Rekreacyjno-Sportowe, apteki Hygea, Centrum Ogrodnicze Flora, Klub Everest Fitness.

Wnioski o wydanie karty można wypełnić na stronie www.zgrani50.pl, w biurze programu w ratuszu, w recepcji CRS lub w punkcie informacyjnym w urzędzie miasta.

(ed)

Artykuły powiązane: 

Ruszyła karta ZGrani Zielonogórzanie 50+

Po sukcesie karty ZGranej Rodziny, przeznaczonej dla rodzin z dziećmi, teraz przyszedł czas na nieco starszych zielonogórzan. Od wtorku wydawane są karty 50+.