W sobotę bawimy się i pomagamy!

28 Listopad 2014
W tę sobotę szykują się dwie imprezy charytatywne. Możemy pomóc Oli ćwicząc zumbę oraz wesprzeć psiaki, kupując coś na bazarku.

„Bazarek na cztery łapy” odbędzie się od 11.00 do 15.00, w holu biblioteki wojewódzkiej. Kupimy tu ręcznie wykonane cacuszka, a pieniądze wesprą schronisko dla bezdomnych zwierząt. - Odbędą się też warsztaty, a w oddziale dla dzieci aktorzy Lubuskiego Teatru przedstawią bajkę „Pacan” – informuje Aleksandra Niewiadowska, rzecznik Stowarzyszenia „Inicjatywa dla Zwierząt”.

Charytatywny Maraton Zumba®Fitness, z udziałem mistrzów tych dyscyplin, odbędzie się w godz. 16.00-19.00 16.00, w hali MOSiR przy ul. Urszuli 22. Impreza to forma pomocy dla małej Oli Wrocławskiej, chorej na mukowiscydozę. Trafią do niej pieniądze za wstęp na maraton (25 zł) oraz dochód ze sprzedaży kawy, słodyczy i soków. Tych, którzy nie czują się na siłach, by wziąć czynny udział w maratonie, organizatorzy zapraszają do Strefy Dziecka, gdzie z Fundacją LYADA można będzie stworzyć laurkę dla Oli.

(dsp)