Tu spotkasz Mikołaja

5 Grudzień 2014
Możesz go spotkać w autobusie MZK, na basenie w Drzonkowie czy na koncercie. Sprawdź gdzie będzie św. Mikołaj.

* ZOK zaprasza w sobotę, 6 grudnia, na Mikołajkowy Koncert Familijny pt. „W krainie Asterixa”. Początek o 18.00 w Hydro(za)gadce, ul. Festiwalowa 3. Muzyją celtycką uraczy zespół Stout. Bilety po 20/10 zł na abilet.pl i na godzinę przed koncertem.

* WOSiR w Drzonkowie zaprasza w sobotę, 6 grudnia, całe rodziny do odnowy biologicznej, groty solnej i na basen – w tym dniu 50 proc. zniżki. Odbędzie się też bezpłatny pokaz masażu shantala dla dzieci – w grocie solnej, w godz. 10.00-14.00, co 30 minut.

* Dzieci z Zatonia i Marzęcina spotkają się z Mikołajem w sobotę, 6 grudnia, o 18.00, w świetlicy oddziału przedszkolnego w Zatoniu. Malcy będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym oraz muzycznym. Dla każdego dziecka małe co nieco od Mikołaja.

* „Mikołaj w autobusie” to coroczna akcja MZK. W sobotę, 6 grudnia, w ustrojonym autobusie, z Mikołajami na pokładzie, na dzieci czekają zabawy i słodycze. Trasa: Zawadzkiego – Ptasia – Wyszyńskiego – al. Wojska Polskiego – Boh. Westerplatte – Dworzec PKP – Staszica – Waryńskiego – Podgórna – Szosa Kisielińska – os. Pomorskie – os. Śląskie. Godziny odjazdów z pętli: przy Zawadzkiego o 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, na os. Śląskim o 11.50, 13.20, 14.50, 16.20.

* W sobotę, 6 grudnia, Stowarzyszenie „Inicjatywa dla zwierząt” zaprasza do schroniska na Mikołajkowe Dni Otwarte i bicie spacerowego rekordu. - W jeden dzień wyprowadzamy wszystkie psiaki! Początek akcji o 12.00. Potrzebujemy ok. 200 chętnych na spacer osób – apelują organizatorzy. Szczegóły na facebooku.

* W poniedziałek, 8 grudnia, o 17.00. w sali kolumnowej urzędu marszałkowskiego, Mikołaj spotka się z dziećmi na zaproszenie Klubu Mam. Impreza dla malców do sześciu lat, zapisy: klubmam@wimbp.zgora.pl lub tel. 602 116 931. Do piątku, 5 grudnia, należy dostarczyć upominek dla dziecka (oddział dla dzieci, biblioteka wojewódzka, w godz. 10.00-18.00). Szczegóły na facebooku.

(dsp)

wybierz swoje
Barcikowice sołtys Franciszek Kosidło Franciszek Kosidło
Drzonków sołtys Renata Woźniak Renata Woźniak
Jany i Stożne sołtys Monika Turzańska Monika Turzańska
Jargoniewice sołtys Elżbieta Świercz Elżbieta Świercz
Jeleniów sołtys Wojciech Bortnowski Wojciech Bortnowski
Kiełpin sołtys Aneta Walczak Aneta Walczak
Krępa sołtys Janusz Sikora Janusz Sikora
Łężyca sołtys Jolanta Rabęda Jolanta Rabęda
Ługowo sołtys Agnieszka Głuska Agnieszka Głuska
Nowy Kisielin sołtys Andrzej Zalewski Andrzej Zalewski
Ochla sołtys Aleksander Kosowicz Aleksander Kosowicz
Przylep sołtys Mieczysław Momot Mieczysław Momot
Racula sołtys Mirosława Jabłonka Mirosława Jabłonka
Stary Kisielin sołtys Krystyna Koperska Krystyna Koperska
Sucha sołtys Ireneusz Rypson Ireneusz Rypson
Zatonie i Marzęcin sołtys Krzysztof Sadecki Krzysztof Sadecki
Zawada sołtys Jan Smoter Jan Smoter
Zielona Góra prezydent Janusz Kubicki Janusz Kubicki