Nasze dziewczyny w półfinale „Mam talent”!

24 Listopad 2017
Formacja Chicago z klubu Megadance w półfinale programu „Mam talent”! W tę sobotę, o 20.00, szykujcie telefony. Rock’n’rollowe dziewczyny potrzebują Waszego SMS-owego wsparcia!

Żeńska formacja rock’n’rolla akrobatycznego w składzie: Monika Badach-Rogowska, Alicja Cygańska, Zuzia Enkot, Klaudia Fijałkowska, Ekaterina Sidunova i Klaudia Wierzchoń, występuje od czterech miesięcy. Dziewczyny poznały się na treningach w szkole rock’n’rolla Mega Dance w Zielonej Górze. Zespół tworzą najstarsze i najlepsze zawodniczki szkoły tańca. Mimo krótkiego stażu zdążyły się zaprzyjaźnić. Alicja, Klaudia Wierzchoń i Zuzia mają po 16 lat i są uczennicami liceów i technikum. Trenują pod fachowym okiem mistrzyni Anny Miadzielec. Monika ma 15 lat i jest uczennicą gimnazjum. Klaudia Fijałkowska ma 18 lat i uczy się w szkole średniej. Najstarszą w grupie jest 21-letnia Ekaterina, trenerka rock’n’rolla akrobatycznego i fitness. Wszystkie na pierwsze treningi trafiły przez przypadek, ale charakter i żywiołowość tego tańca sprawiły, że go pokochały i teraz nie wyobrażają sobie życia bez rock’n’rolla. Są tegorocznymi wicemistrzyniami Polski w kategorii Mini Formacji.

- Występujemy na żywo w programie ,,Mam talent” nadawanym przez TVN, w sobotę, 25 listopada, o godz.20.00. Bardzo prosimy o Wasze głosy, czyli wysyłanie SMS-ów na nas w trakcie programu – proszą zielonogórzanki z Formacji Chicago SKT Megadance.

(red)