Powstanie kolejna galeria

1 Październik 2019
Tym razem na osiedlu Pomorskim. Park handlowy STOP SHOP będzie miał 14 sklepów. Budowa rozpocznie się w 2020 roku.

Zielonogórski STOP SHOP to dziesiąta w Polsce inwestycja tej marki. Pod wynajem dostępnych będzie ponad 6.600 mkw., na których rozmieszczonych zostanie 14 znanych krajowych i międzynarodowych sklepów oraz oferta rozrywkowa. Dla klientów przygotowanych zostanie ok. 160 miejsc parkingowych. Obiekt powstanie w pobliżu ronda Orląt Lwowskich, bezpośrednio przy Szosie Kisielińskiej. Dojazd do parku handlowego będzie możliwy także z ul. Kętrzyńskiej, która łączy wschodnią część Zielonej Góry z drogą ekspresową S3.

- Wybrana na realizację naszej inwestycji działka, to najlepsza lokalizacja w mieście. Spełnia ona wszelkie warunki, by z powodzeniem otworzyć w tym miejscu park handlowy STOP SHOP - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Działka pod tę inwestycję została już zakupiona. Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2020 rok, po otrzymaniu pozwolenia na budowę. STOP SHOP jest określany mianem atrakcyjnego i praktycznego lokalnego dostawcy, oferującego zróżnicowany asortyment produktów w dobrej cenie, który jest łatwo dostępny dzięki bardzo dobrej lokalizacji. Zielonogórski projekt realizowany będzie w sąsiedztwie istniejącego już supermarketu oraz sklepu DIY.

- Wierzymy, że poprzez zaproponowanie w tym miejscu atrakcyjnej oferty handlowej STOP SHOP stanie się nowym, ulubionym miejscem zakupowym dla mieszkańców Zielonej Góry. Co więcej, przyszli klienci będą mieli wyjątkowo blisko na zakupy, gdyż dzięki dogodnemu połączeniu, podróż z centrum miasta do naszego obiektu zajmie jedynie osiem minut - dodała M. Kowalewska.

Marka STOP SHOP należąca do IMMOFINANZ łącznie z Zieloną Górą to aktualnie 87 parków handlowych rozlokowanych w dziewięciu krajach, tj. Słowacji, Czechach, Austrii, na Węgrzech, w Serbii, Słowenii, Chorwacji, Rumunii oraz Polsce.

(ap)

 

wybierz swoje
Barcikowice sołtys Franciszek Kosidło Franciszek Kosidło
Drzonków sołtys Renata Woźniak Renata Woźniak
Jany i Stożne sołtys Monika Turzańska Monika Turzańska
Jargoniewice sołtys Elżbieta Świercz Elżbieta Świercz
Jeleniów sołtys Wojciech Bortnowski Wojciech Bortnowski
Kiełpin sołtys Aneta Walczak Aneta Walczak
Krępa sołtys Janusz Sikora Janusz Sikora
Łężyca sołtys Jolanta Rabęda Jolanta Rabęda
Ługowo sołtys Agnieszka Głuska Agnieszka Głuska
Nowy Kisielin sołtys Andrzej Zalewski Andrzej Zalewski
Ochla sołtys Aleksander Kosowicz Aleksander Kosowicz
Przylep sołtys Mieczysław Momot Mieczysław Momot
Racula sołtys Mirosława Jabłonka Mirosława Jabłonka
Stary Kisielin sołtys Krystyna Koperska Krystyna Koperska
Sucha sołtys Ireneusz Rypson Ireneusz Rypson
Zatonie i Marzęcin sołtys Krzysztof Sadecki Krzysztof Sadecki
Zawada sołtys Jan Smoter Jan Smoter
Zielona Góra prezydent Janusz Kubicki Janusz Kubicki