Na scenie IRA i Roksana Węgiel

13 Grudzień 2019
Ale nie tylko! Wiemy, kto zagra podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze! Sztabowcy przedstawili w czwartek gwiazdy.

Zielonogórski sztab WOŚP już nie robi tajemnicy! 12 stycznia 2020 r. na scenie głównej, tuż przy Filharmonii Zielonogórskiej wystąpią: IRA, Future Folk, Jary Oz – Oddział Zamknięty i Roksana Węgiel.

- To nie wszystko. Na scenie głównej odbędą się też liczne pokazy taneczne, artystyczne, licytacje i inne happeningi oraz tradycyjne „Światełko do Nieba”. Na terenie imprezy rozlokowane będą stoiska gastronomiczne – wylicza Igor Skrzyczewski, rzecznik zielonogórskiego sztabu WOŚP. - Niebawem swój program ogłosi także Scena Otwartych Serc, ulokowana przy ratuszu. Tam odbędą się występy lokalnych zespołów muzycznych, występy taneczne i pokazy sportowe, licytacje, warsztaty florystyczne, treningi rodzinne, przedstawienia teatralne, animacje i atrakcje dla dzieci.

Jedną z takich atrakcji dla najmłodszych ma być wspólny minikoncert z zielonogórskim zespołem punkrockowym Amarena. – Zbieramy teraz grupę rockowych dzieciaków, które na jednej scenie wsparłyby zespół śpiewem, wykonujące dwa, trzy punkrockowe utwory – zapowiada I. Skrzyczewski. – Zapraszamy dzieci do zabawy i na pierwszą próbę, która odbędzie się 18 grudnia, o 18.00, w klubie JazzKino. W razie pytań i zgłoszeń prosimy pisać bezpośrednio do zespołu, e-mail: anonimowe.wisnie@gmail.com

Wspomniane JazzKino, podczas finału WOŚP staje się klubem festiwalowym Orkiestry – tam także odbędą się koncerty i spotkania fanów z gwiazdami sceny głównej, podczas których będzie można zdobyć autograf, czy zrobić sobie zdjęcie.

(dsp)

wybierz swoje
Barcikowice sołtys Franciszek Kosidło Franciszek Kosidło
Drzonków sołtys Renata Woźniak Renata Woźniak
Jany i Stożne sołtys Monika Turzańska Monika Turzańska
Jargoniewice sołtys Elżbieta Świercz Elżbieta Świercz
Jeleniów sołtys Wojciech Bortnowski Wojciech Bortnowski
Kiełpin sołtys Aneta Walczak Aneta Walczak
Krępa sołtys Janusz Sikora Janusz Sikora
Łężyca sołtys Jolanta Rabęda Jolanta Rabęda
Ługowo sołtys Agnieszka Głuska Agnieszka Głuska
Nowy Kisielin sołtys Andrzej Zalewski Andrzej Zalewski
Ochla sołtys Aleksander Kosowicz Aleksander Kosowicz
Przylep sołtys Mieczysław Momot Mieczysław Momot
Racula sołtys Mirosława Jabłonka Mirosława Jabłonka
Stary Kisielin sołtys Krystyna Koperska Krystyna Koperska
Sucha sołtys Ireneusz Rypson Ireneusz Rypson
Zatonie i Marzęcin sołtys Krzysztof Sadecki Krzysztof Sadecki
Zawada sołtys Jan Smoter Jan Smoter
Zielona Góra prezydent Janusz Kubicki Janusz Kubicki