Miejska zabawa w twoim domu

29 Grudzień 2020
Tegoroczna zabawa na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku odbędzie się w… waszych domach! Organizatorzy zapraszają na Domówkę - Sylwestrówkę w radio, komputerze, smartfonie. W programie muzyka na każdy gust i konkursy z nagrodami.

- Zaproś Romka Awińskiego w towarzystwie zielonogórskich DJ-ów do swojego domu i spędź wyjątkową sylwestrową noc. Zapewniamy różnorodną muzykę, dobrą zabawę, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! – organizatorzy zapraszają 31 grudnia, o godz. 19.00, na fale Radia Index oraz profile facebookowe miasta i Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

- To był „inny”, trudny rok, który na całe szczęście dobiega końca, dając nam nadzieję na to, że nowy będzie zdecydowanie lepszy. „Inny” będzie również tegoroczny Miejski Sylwester, który odbędzie się w formie, do której powoli już przywykliśmy – online – tłumaczą organizatorzy. I zachęcają, by Nowy Rok powitać z uśmiechem na twarzy, najlepiej podczas Domówki – Sylwestrówki. – Mile widziane mocniejsze głośniki i imprezowe stroje-nastroje – dodają.

Czego możemy spodziewać się w menu sylwestrowej zabawy? Przede wszystkim dobrej muzyki, serwowanej przez DJ-ów z Zielonej Góry, którzy zaproszą widzów i słuchaczy do wspólnej zabawy w specjalnie przygotowanym studiu. Muzycznie będzie bardzo różnorodnie, tak by każdy znalazł tego wieczoru coś dla siebie. Od 19.00 do 21.30 zagra DJ BST (hip hopp, r&b, mashup), od 21.30 do 22.30 – DJ Bamse (lata 80. i 90.), od 22.30 do 00.30 – DJ Vonsky (muzyka współczesna), od 00.30 do 2.00 – DJ Lepiey (house, tech house).

- Nie zabraknie błyskotliwego prowadzącego, życzeń noworocznych (między innymi od artystów tegorocznego Winobrania) oraz wyjątkowego konkursu na najciekawsze zdjęcie z waszej domówki, w której do wygrania będzie 2021 zł! – zdradza Marta Blonkowska z ZOK-u. Szczegóły konkursu oraz regulamin na stronie www.zok.com.pl.

W tym roku, tak jak w latach ubiegłych, miasto zachęca, żeby nie kupować sztucznych ogni na własny użytek. Nie hałasować pod blokiem, oknem sąsiada. - Owszem, o północy wyjdźmy na balkon, ale po to, aby zwrócić się w stronę Winnego Wzgórza i tam obejrzeć siedmiominutowy, profesjonalny sylwestrowy pokaz pirotechniczny – dodają organizatorzy.

(dsp)

wybierz swoje
Barcikowice sołtys Franciszek Kosidło Franciszek Kosidło
Drzonków sołtys Renata Woźniak Renata Woźniak
Jany i Stożne sołtys Monika Turzańska Monika Turzańska
Jargoniewice sołtys Elżbieta Świercz Elżbieta Świercz
Jeleniów sołtys Wojciech Bortnowski Wojciech Bortnowski
Kiełpin sołtys Aneta Walczak Aneta Walczak
Krępa sołtys Janusz Sikora Janusz Sikora
Łężyca sołtys Jolanta Rabęda Jolanta Rabęda
Ługowo sołtys Agnieszka Głuska Agnieszka Głuska
Nowy Kisielin sołtys Andrzej Zalewski Andrzej Zalewski
Ochla sołtys Aleksander Kosowicz Aleksander Kosowicz
Przylep sołtys Mieczysław Momot Mieczysław Momot
Racula sołtys Mirosława Jabłonka Mirosława Jabłonka
Stary Kisielin sołtys Krystyna Koperska Krystyna Koperska
Sucha sołtys Ireneusz Rypson Ireneusz Rypson
Zatonie i Marzęcin sołtys Krzysztof Sadecki Krzysztof Sadecki
Zawada sołtys Jan Smoter Jan Smoter
Zielona Góra prezydent Janusz Kubicki Janusz Kubicki