Kto zawalczy w CRS?

29 Listopad 2019
Były piłkarz Piotr Świerczewski kontra Greg Collins - to najciekawiej zapowiadające się starcie drugiej edycji gali Free Fight Federation. Impreza po raz drugi odbędzie się w hali CRS. Kto jeszcze pojawi się w klatce 21 grudnia?

W Zielonej Górze ujrzymy także Rafała „Tito” Krylę, który w opinii obserwatorów uczestniczył w najciekawszej walce czerwcowej gali w hali CRS. Teraz jego rywalem będzie raper Rest. Kryla jest tancerzem. W pierwszej edycji gali FFF zmierzył się z Gregiem Collinsem i na przestrzeni trzech rund zaprezentował rozmaite techniki, które dały mu zwycięstwo na kartach punktowych. Zawodowy tancerz i uczestnik pierwszej edycji programu „You Can Dance” będzie miał okazję po raz kolejny pokazać kibicom swoje firmowe, obrotowe kopnięcia.

Rywalem „Tito” będzie członek legendarnego zespołu hiphopowego Dixon37 - Damian „Rest” Osytek. Pochodzący z Ursynowa raper już od ponad 11 lat nagrywa swoją muzykę oraz współpracuje z takimi zespołami jak: Benzyna, Szybki Szmal, Załoga, Zjednoczony Ursynów i wspominany Dixon37. Szykujący się do tego starcia w Aligatores Warszawa, jednym z czołowych klubów w stolicy, przez lata trenował boks i to ma być jego najmocniejsza strona w grudniowym pojedynku.

Pierwsza edycja gali FFF odbyła się 8 czerwca w hali CRS. I tak w ringu pojawiali się: strażak, tancerz, żołnierz, kulturysta, czy autor piosenek disco polo. Jak to w pojedynkach celebrytów bywa, przed walką pada sporo ostrych słów, by jeszcze bardziej napędzić zainteresowanie widzów. Tak było w konfrontacji Marcina Najmana z Pawłem Trybałą. Walka wieczoru trwała 42 sekundy. „Trybson” znokautował Najmana. Popularny „El Testosteron” mimo porażki, z uznaniem wypowiadał się o imprezie. - To, co tutaj się działo, było jak igrzyska śmierci – cmokał z zachwytu, tłumacząc jednocześnie fenomen walk celebrytów. – Ludzie oczekują więcej emocji. Sam sport trafia jedynie do wąskiego grona – skomentował.

oprac. (mk)

wybierz swoje
Barcikowice sołtys Franciszek Kosidło Franciszek Kosidło
Drzonków sołtys Renata Woźniak Renata Woźniak
Jany i Stożne sołtys Monika Turzańska Monika Turzańska
Jargoniewice sołtys Elżbieta Świercz Elżbieta Świercz
Jeleniów sołtys Wojciech Bortnowski Wojciech Bortnowski
Kiełpin sołtys Aneta Walczak Aneta Walczak
Krępa sołtys Janusz Sikora Janusz Sikora
Łężyca sołtys Jolanta Rabęda Jolanta Rabęda
Ługowo sołtys Agnieszka Głuska Agnieszka Głuska
Nowy Kisielin sołtys Andrzej Zalewski Andrzej Zalewski
Ochla sołtys Aleksander Kosowicz Aleksander Kosowicz
Przylep sołtys Mieczysław Momot Mieczysław Momot
Racula sołtys Mirosława Jabłonka Mirosława Jabłonka
Stary Kisielin sołtys Krystyna Koperska Krystyna Koperska
Sucha sołtys Ireneusz Rypson Ireneusz Rypson
Zatonie i Marzęcin sołtys Krzysztof Sadecki Krzysztof Sadecki
Zawada sołtys Jan Smoter Jan Smoter
Zielona Góra prezydent Janusz Kubicki Janusz Kubicki