Koncert na dziesiąte urodziny

3 Październik 2018
„Warto jest pomagać” Grzegorza Hryniewicza koncertowo świętuje swój okrągły jubileusz. W środę, 17 października, o godz. 19.00 w Lubuskim Teatrze wystąpią wyjątkowi goście.

„Warto jest pomagać” to stowarzyszenie, które już na stałe wpisało się w zielonogórski krajobraz. W tym roku obchodzi wielki jubileusz. Z okazji swojego 10-lecia przygotowało dla mieszkańców liczne niespodzianki, a największą z nich jest koncert, podczas którego wystąpią polskie gwiazdy muzycznej estrady. - 17 października odbędzie się koncert w Lubuskim Teatrze. Podczas tego wydarzenia podzielimy się z gośćmi tym, co udało nam się osiągnąć przez ostatnie 10 lat. Będziemy chcieli pokazać jak wiele osób włącza się w nasze akcje i obdarza nas zaufaniem – opowiada Grzegorz Hryniewicz, prezes stowarzyszenia. - Tradycyjnie zaprosiłem też przyjaciół stowarzyszenia. W tym roku podczas jubileuszu zaśpiewają Patrycja Kosiarkiewicz i zespół Halo, Kasia Wilk, Michał Szpak oraz Justyna Steczkowska.

- To jest bardzo fajne, kiedy my – artyści, możemy wspomagać inicjatywy, szczególnie tak zacne. Jestem już od kilku lat na powrót zielonogórzanką, wróciłam ze stolicy. Staram się wspierać pracą społeczną stowarzyszenia, które tu działają. Cieszę się, że mogę wziąć udział w takim pięknym koncercie jubileuszowym, gdzie będzie dużo gwiazd. Bardzo serdecznie państwa zapraszam! - zachęca Patrycja Kosiarkiewicz, piosenkarka i autorka tekstów.

Bilety na koncert można kupić przez portal abilet.pl. Warto też śledzić stronę internetową i facebookowy fanpage stowarzyszenia, bo będą się tam pojawiały informacje o możliwości zdobycia aż 50 darmowych biletów. Październikowy koncert jubileuszowy to nie jedyna impreza przygotowana w tym roku przez stowarzyszenie „Warto jest pomagać”. W grudniu, już tradycyjnie, odbędzie się świąteczna gala charytatywna w hali CRS.

(ap)