Bawimy się całą rodziną!

11 Maj 2018
W sobotę, 12 maja, w samo południe spotykamy się na deptaku, przy pomniku Bachusa i... świętujemy radośnie Międzynarodowy Dzień Rodziny!

Zaplanowano moc atrakcji dla całej rodziny – i najmłodszych, i najstarszych jej członków. Dlatego organizatorzy zapraszają na godzinę 12.00 nie tylko rodziców z dziećmi, ale babcie dziadków, ciotki, wujków... Słowem – mobilizujemy całą familię i ruszamy do centrum miasta! A tam... Przeniesiemy się w świat baśni Jana Christian Andersena. Impreza pt. „Dzień dobry, panie Andersenie”, to między innymi warsztaty plastyczne, na których będzie można wykonać oryginalne ozdoby i zabrać je potem ze sobą do domu. Nie zabraknie ulubionego przez dzieci malowania buziek, będą także akcenty teatralne z przedstawieniem na scenie. – Zapewniamy wiele miłych niespodzianek, konkursy, wspaniałą zabawę i dużo radości! Nie może Was tam zabraknąć! – mówią organizatorzy. Impreza potrwa do godz. 16.00.

Na obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny zaprasza prezydent Janusz Kubicki, Zielonogórski Ośrodek Kultury i ZGrana Rodzina.

(dsp)